Paris Sightseeing Tour
Bekijk tours

Cabarettickets

Moulin Rouge tickets Parijs: alleen de show, dinershow of met een tour

Moulin Rouge tickets Parijs zijn op deze site in drie varianten te koop. Het ticket voor alleen de show kost €145 voor de twee uur durende show Féerie met Champagne, en het is de meest beoordeelde cabaretvermelding hier: 4,7 uit 18.888 beoordelingen. De dinershow kost €261 voor vier uur met een menu van traditionele Franse gerechten. Een combinatie van een avondtour door de stad en de show kost €174. Het alternatief, als de Moulin Rouge-data volgeboekt zijn, is diner en show bij Paradis Latin voor €184. Deze pagina zet de vier naast elkaar.

De rode molen en het neonbord van de Moulin Rouge bij nacht

Snel antwoord

Het korte antwoord. Koop het ticket voor alleen de show van €145, tenzij u er wilt eten: twee uur, Champagne inbegrepen, 4,7 uit 18.888 beoordelingen. Wilt u wel de maaltijd, dan is de dinershow van €261 gewaardeerd met 4,8. Sla de combinatie van €174 over: die is gewaardeerd met 4,0, en de twee onderdelen apart kosten minder.

Moulin Rouge tickets in één oogopslag

Ticket alleen show
€1452 uur, Champagne inbegrepen
Dinershow
€2614 uur, menu met veganistische opties
Stadstour plus show
€1744 uur, gewaardeerd met 4,0
Het andere cabaret
€184Paradis Latin, diner en show
Meest beoordeeld
18.888 beoordelingenticket alleen show, gewaardeerd met 4,7
Hoogst gewaardeerd
4,8dinershow, 3.890 beoordelingen
Laagst gewaardeerd
4,0de combinatie, 1.623 beoordelingen
Duur van de show
2 uuruit de vermelding voor alleen de show
De show
Féerieveren en strass, volgens de vermelding
Diner boven alleen show
€261 vs €145twee extra uur
Annulering
Niet vermeldbij geen van beide Moulin Rouge-tickets
Annulering, Paradis Latin
Gratis annulerenvolgens de vermelding

Drie tickets

Wat elk Moulin Rouge-ticket oplevert

Dezelfde show, drie varianten. Die variant is waar u boven €145 voor betaalt.

De drie Moulin Rouge-arrangementen hebben één ding gemeen: een stoel voor de show Féerie. Wat verandert, is wat eromheen zit.

Alleen de show, €145. Dit arrangement verkoopt een ticket voor de show met Champagne om tijdens de voorstelling te drinken, en beschrijft internationale optredens vol veren en strass. Twee uur. Dit is het ticket dat 18.888 mensen hebben beoordeeld, met een 4,7.

Diner en show, €261. Dezelfde show met vooraf een diner van een menu met traditioneel Frans eten, inclusief veganistische opties. Vier uur in totaal. Beoordeeld met een 4,8 op basis van 3.890 reviews, de hoogste van de vier cabaretarrangementen.

Avondrondrit door de stad plus show, €174. Een gecombineerd ticket voor een stadsrondrit en de show, met Champagne bij de show en de mogelijkheid om een riviercruise toe te voegen. Vier uur. Beoordeeld met een 4,0 op basis van 1.623 reviews, de laagste beoordeling op deze site. Op de pagina over de avondrondrit ziet u dat de bus en de show apart goedkoper zijn.

Boek direct

De vier cabaretarrangementen

Drie manieren om naar de Moulin Rouge te gaan en het alternatief van Paradis Latin. Live prijzen en beoordelingen.

Paris: Moulin Rouge Cabaret Show Ticket with Champagne
Waarschijnlijk uitverkocht18.888 beoordelingen
2 u

Paris: Moulin Rouge Cabaret Show Ticket with Champagne

★ 4.7 · 18.888 beoordelingen

  • 2u, Féerie-show met champagne
  • Toegangsticket
  • Waarschijnlijk uitverkocht
  • Gratis annuleren
€145€72.47 / uur
Beschikbaarheid controleren→
Paris: Dinner Show at the Moulin Rouge
Waarschijnlijk uitverkocht3.890 beoordelingen
4 u

Paris: Dinner Show at the Moulin Rouge

★ 4.8 · 3.890 beoordelingen

  • 4u, diner en de Féerie-show
  • Toegangsticket
  • Waarschijnlijk uitverkocht
  • Gratis annuleren
€261€65.14 / uur
Beschikbaarheid controleren→
Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show
1.623 beoordelingen1.623 beoordelingen
4 u

Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show

★ 4.0 · 1.623 beoordelingen

  • 4u, stadstour plus Moulin Rouge-show
  • Voordeelbundel
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
€174€43.58 / uur
Beschikbaarheid controleren→
Paris: 3-Course Dinner & Show at Paradis Latin Cabaret
Bestseller1.434 beoordelingen
3,5 u

Paris: 3-Course Dinner & Show at Paradis Latin Cabaret

★ 4.7 · 1.434 beoordelingen

  • 3,5 uur, driegangendiner en show
  • Toegangsticket
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
€184€52.69 / uur
Beschikbaarheid controleren→

Elke reis, actueel tarief

De vier tickets, geprijsd per uur

Alleen de show is 's avonds het goedkoopst; het diner en de show bij Paradis Latin is de goedkoopste manier om te eten en te kijken.

TourDuurPrijsWat je krijgtKosten per uurBeoordeling
Paris: Moulin Rouge Cabaret Show Ticket with Champagne2 u€145Féerie show met Champagne€72.474.7 · 18,888
Paris: Dinner Show at the Moulin Rouge4 u€261Diner en de Féerie show€65.144.8 · 3,890
Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show4 u€174Stadstour plus Moulin Rouge show€43.584.0 · 1,623
Paris: 3-Course Dinner & Show at Paradis Latin Cabaret3.5 u€184Driegangendiner en show€52.694.7 · 1,434

Welk ticket, als…

Welk Moulin Rouge ticket je koopt, per situatie

Berekend op basis van de vier aanbiedingen hierboven.

  • Je wilt de show en eet elders

    Alleen de show, €145. Twee uur, Champagne inbegrepen, en de cabaretlisting met de meeste beoordelingen op deze site.

  • Je wilt dineren in het Moulin Rouge zelf

    De dinershow, €261. Het menu is traditioneel Frans met veganistische opties, de avond duurt vier uur en de beoordeling is 4.8.

  • Je wilt diner en een show voor minder

    Paradis Latin, €184: een driegangendiner en een moderne show, drieënhalf uur, 4.7 uit 1,434 beoordelingen, gratis annuleren op de listing.

  • Je wilde de bundel met stadstour kopen

    De bundel kost €174 en heeft een beoordeling van 4.0. De open-top nachtbus voor €29 plus het ticket voor alleen de show voor €145 is dezelfde avond met beoordelingen van 4.4 en 4.7.

  • Je moet kunnen annuleren

    Geen van beide Moulin Rouge tickets vermeldt gratis annuleren. De bundel en de Paradis Latin listing doen dat wel.

Wilt u het licht zien voordat de show begint? Alle avondopties in Parijs, van de bus van €29 tot de privéboot.

Parijs avondtours→

De eerlijke vergelijking

Alleen de show tegenover het dinershow, op de cijfers

Het dinershow kost €261 tegenover €145 voor alleen de show. Voor het verschil krijgt u het diner en twee extra uren aan tafel, en de listing die erbij hoort is een tiende punt hoger beoordeeld, 4,8 tegen 4,7, op ongeveer een vijfde zoveel beoordelingen.

De keuze gaat dus over de maaltijd, niet over de kwaliteit van de show, die in beide gevallen dezelfde Féerie is. Als u het prima vindt om vooraf in Montmartre te eten, houdt het ticket voor alleen de show de avond op twee uur en de kosten op €145.

Paradis Latin is het eerlijke alternatief in plaats van een troostprijs: 4,7 over 1.434 beoordelingen, een driegangendiner, en een listing die wel gratis annuleren biedt, wat geen van beide Moulin Rouge-tickets doet.

Veelgestelde vragen

Moulin Rouge-tickets, beantwoord

Hoeveel kosten Moulin Rouge-tickets in Parijs?

Alleen de show is €145 met Champagne. Het dinershow is €261. Een bundel met een avondlijke stadstour is €174. Diner en een show bij Paradis Latin is €184.

Hoe lang duurt de Moulin Rouge-show?

De listing voor alleen de show duurt twee uur. Met diner is de avond vier uur, wat ook de lengte is van de bundel met stadstour.

Is Champagne inbegrepen bij Moulin Rouge-tickets?

Bij het ticket voor alleen de show, ja: de listing verkoopt de stoel met Champagne. De bundel vermeldt ook Champagne bij de show. De listing van het dinershow beschrijft het menu en veganistische opties; controleer de eigen tekst voor drankjes.

Is het dinershow het extra geld waard?

Alleen als de maaltijd bij het Moulin Rouge het doel is. Het dinershow is €261 tegenover €145 voor alleen de show, is beoordeeld met 4,8 tegen 4,7, en voegt twee uur toe. De show zelf is hetzelfde.

Zijn er veganistische opties bij het diner in het Moulin Rouge?

Ja. De listing van het dinershow zegt dat het menu met traditioneel Frans eten veganistische opties bevat.

Welk Moulin Rouge-ticket heeft de beste beoordelingen?

Op beoordeling: het dinershow met 4,8 over 3.890 beoordelingen. Op aantal beoordelingen: het ticket voor alleen de show met 18.888 tegen 4,7. De bundel met stadstour is beoordeeld met 4,0 over 1.623.

Kan ik Moulin Rouge-tickets annuleren?

Noch het ticket voor alleen de show, noch het dinershow vermeldt gratis annuleren. De bundel met stadstour en het diner en show bij Paradis Latin doen dat wel.

Wat is het alternatief als het Moulin Rouge is uitverkocht?

Paradis Latin: een driegangendiner en een moderne show voor €184, drieënhalf uur, 4,7 over 1.434 beoordelingen, met gratis annuleren op de listing.

Ga dieper

Meer gidsen over Parijs

Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower

★ 4.4 · 91,739 reviews · 1u

€18meest geboekt Controleer datums→