Paris Sightseeing Tour
Bekijk tours

Hop-on hop-off en na zonsondergang

Paris bus tour: hop-on hop-off, nachtbus en bus-en-boot vergeleken

Een Paris bus tour kost €29 voor een open-top rondrit van twee uur na zonsondergang, €38 voor een hop-on hop-off ticket geldig voor één, twee of drie dagen, en €40 voor het 24- of 48-uursticket. Bij beide dagtickets zit een audiotour en de optie om een Seine-cruise toe te voegen; een ticket met de cruise inbegrepen kost €50. De bussen stoppen bij de Eiffel Tower, het Louvre, Notre Dame en de Arc de Triomphe. Het meest beoordeelde van de vijf is het ticket voor één tot drie dagen, 17.916 beoordelingen met een 4,4. Op deze pagina staan de vijf aanbiedingen naast elkaar.

De met zuilen versierde voorgevel van de Assemblée Nationale aan de linkeroever van de Seine

Snel antwoord

Het korte antwoord. Voor een eerste dag in de stad koopt u het hop-on hop-off ticket voor één tot drie dagen van €38 of het 24- of 48-uursticket van €40; ze hebben dezelfde beoordeling, 4,4, en verschillen vooral in hoe lang ze geldig blijven. Voeg de Seine-cruise toe met het gecombineerde ticket van €50. Voor de verlichte stad is de nachtbus van twee uur van €29 de goedkoopste Paris bus tour op deze site.

Paris bus tour in één oogopslag

Bustours op deze pagina
5 aanbiedingenvanaf €29
Goedkoopste ticket
€29open-top nachttour van twee uur
Hop-on hop-off, 1 tot 3 dagen
€3817.916 beoordelingen met een 4,4
Hop-on hop-off, 24 of 48 u
€4016.230 beoordelingen met een 4,4
Bus en Seine-cruise
€50één ticket, 4,5 op 1.346 beoordelingen
Avondtour en cabaret
€174vier uur, showticket inbegrepen
Audiotour
Bij beide dagticketsvolwassenen en kinderen bij het 1-tot-3-dagenticket
Beoordelingen op deze pagina
42.200alle vijf aanbiedingen samen
Annulering
Gratis annulerenvermeld bij de nachtbus

De tickets voor twee dagen

Hop-on hop-off: één tot drie dagen of 24 tot 48 uur

Hetzelfde idee, twee geldigheidsduur, dezelfde beoordeling.

De twee hop-on hop-off tickets lijken sterk op elkaar. Het ticket voor één tot drie dagen, €38, is een open-topbus met een audiotour voor volwassenen en kinderen; de beschrijving noemt stoppen bij de bezienswaardigheden en uitstappen voor een wandeling. Het ticket voor 24 of 48 uur, €40, noemt de Eiffel Tower, het Louvre, Notre Dame en de Arc de Triomphe, en biedt een Seine-rondvaart als extra optie.

Beide hebben een beoordeling van 4,4. Het eerste heeft 17.916 reviews, het tweede 16.230. Het praktische verschil is de geldigheidsduur: drie dagen bij het eerste ticket tegen twee bij het tweede, dus een langer verblijf pleit voor het goedkopere ticket.

Als u al weet dat u ook de rivier wilt, combineert het gecombineerde ticket van €50 de open-topbus met een Seine-rondvaart langs de Eiffel Tower, Notre Dame en de Champs-Élysées, en heeft een beoordeling van 4,5 op 1.346 reviews. De rondvaart op zich wordt vergeleken op de Seine-rondvaartpagina.

Boek direct

Parijs bustour: alle vijf tickets

Twee hop-on hop-off tickets, de nachtbus, het bus-en-bootticket en de avondtour met cabaretstoel.

Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise
Bestseller17.916 reviews
1 - 3 dagen

Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise

★ 4.4 · 17.916 reviews

  • 1-3 dagen, 1-, 2- of 3-dagenticket
  • Hop-on hop-off
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise
16.230 reviews16.230 reviews
1 - 2 dagen

Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise

★ 4.4 · 16.230 reviews

  • 1-2 dagen, 24- of 48-urenticket
  • Hop-on hop-off
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
Paris: Big Bus Panoramic Night Tour by Open-Top Bus
5.085 reviews5.085 reviews
2 u

Paris: Big Bus Panoramic Night Tour by Open-Top Bus

★ 4.4 · 5.085 reviews

  • 2u, open bus na zonsondergang
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Directe bevestiging
  • Gratis annuleren
€29€14.68 / uur
Check beschikbaarheid→
Paris: Big Bus Hop-on Hop-off Tour and Seine River Cruise
1.346 reviews1.346 reviews
1 - 2 dagen

Paris: Big Bus Hop-on Hop-off Tour and Seine River Cruise

★ 4.5 · 1.346 reviews

  • 1-2 dagen, busticket plus Seinecruise
  • Voordeelbundel
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show
1.623 reviews1.623 reviews
4 u

Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show

★ 4.0 · 1.623 reviews

  • 4u, stadstour plus Moulin Rouge-show
  • Voordeelbundel
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
€174€43.58 / uur
Check beschikbaarheid→

Na zonsondergang

De nachtbus en het cabaretarrangement

Eén bus voor de lichtjes, één arrangement voor de show.

De nachtbus is een open-top rondrit van twee uur door de verlichte stad, €29, met uitzicht op de eerste rij op de Eiffel Tower, Notre Dame en de Moulin Rouge vanaf de buitenkant. De tour heeft een beoordeling van 4,4 op 5.085 reviews en is de goedkoopste van de vijf.

De avondrondrit met een ticket voor de Moulin Rouge-show, €174, is een andere aankoop: vier uur waarin een stadsrondrit wordt gecombineerd met een stoel in het cabaret en een glas champagne, met een riviercruise als upgrade. De beoordeling is 4,0 op 1.623 reviews — de laagste beoordeling van alle vermeldingen op deze site, dus lees de reviews voordat u boekt, niet erna. De show-only en dinner-show tickets worden vergeleken op de Moulin Rouge-pagina.

Elke trip, actueel tarief

Elk busticket, met prijs

Kosten per uur blijven leeg waar het ticket per dag wordt verkocht in plaats van per vaartocht of per route.

TourDuurPrijsWat u krijgtKosten per uurBeoordeling
Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise1 - 3 dagen€38Ticket voor één, twee of drie dagen—4.4 · 17,916
Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise1 - 2 dagen€40Ticket voor 24 of 48 uur—4.4 · 16,230
Paris: Big Bus Panoramic Night Tour by Open-Top Bus2 u€29Open-top bus na zonsondergang€14.684.4 · 5,085
Paris: Big Bus Hop-on Hop-off Tour and Seine River Cruise1 - 2 dagen€50Busticket plus Seine-cruise—4.5 · 1,346
Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show4 u€174Stadsrondrit plus Moulin Rouge-show€43.584.0 · 1,623

Welk ticket

Welke Parijse bustour te nemen als…

Vijf situaties, elk gekoppeld aan één aanbieding uit de tabel hierboven.

  • …u drie dagen in de stad bent

    Het ticket voor één tot drie dagen voor €38. Het is het enige van de vijf dat geldig is voor een derde dag.

  • …u één of twee dagen heeft en ook de rivier wilt

    Het gecombineerde ticket voor €50: bus en Seine-cruise in één aankoop, beoordeeld met 4,5.

  • …u een avond wilt en de laagste prijs

    De nachtbus van twee uur voor €29.

  • …u met kinderen reist

    Het ticket voor één tot drie dagen vermeldt een audiogids voor volwassenen en voor kinderen; het ticket voor 24 of 48 uur vermeldt een audiogids zonder dat te zeggen.

  • …u het cabaret dezelfde avond wilt

    De avondtour met een Moulin Rouge-showticket voor €174. Vergelijk de beoordeling van 4,0 met het ticket voor alleen de show voordat u beslist.

Het eerlijke antwoord

Is een Parijse bustour de moeite waard?

Beoordelingen, geldigheid en wat de alternatieven kosten.

Twee hop-on hop-off tickets met samen 34.146 beoordelingen op 4,4 is een solide staat van dienst, en de prijs per ticket, €38 en €40, koopt één tot drie dagen gebruik in plaats van één vaartocht. Daar staat tegenover dat de Seine-cruise van een uur voor €18 alleen al 91.739 beoordelingen heeft, dus als u zich slechts één ticket kunt veroorloven, heeft de boot de grotere groep meningen achter zich.

De bus verdient zijn plek wanneer u wilt uitstappen: de Eiffel Tower, het Louvre, Notre Dame en de Arc de Triomphe zijn allemaal haltes, en het gecombineerde ticket voegt de cruise toe voor €50, minder dan de bus voor 24 of 48 uur en de boot van een uur apart zouden kosten tegen hun huidige prijzen.

Als wandelen uw manier is om een stad te zien, beginnen de wandeltours bij €6 en de fietstours bij €44, beide met een gids in plaats van een audiotrack.

Liever de rivier dan de weg?

Vergelijk de Seinecruises→

Veelgestelde vragen

Bustour Parijs, beantwoord

Hoeveel kost een hop-on hop-off bus in Parijs?

€38 voor een ticket geldig voor één, twee of drie dagen, en €40 voor het 24- of 48-uur ticket. Met een Seinecruise inbegrepen: €50.

Hoe lang is het ticket geldig?

Eén, twee of drie dagen op het ticket van €38; 24 of 48 uur op het ticket van €40; één of twee dagen op het gecombineerde bus-en-cruiseticket.

Is er een avondbustour in Parijs?

Ja: een avondtour van twee uur in een open bus voor €29, beoordeeld met een 4,4 op 5.085 reviews, langs de verlichte Eiffel Tower, Notre Dame en de Moulin Rouge.

Kan ik een Seinecruise toevoegen aan het busticket?

Bij beide dagtickets staat de cruise als optionele extra. Het gecombineerde ticket van €50 bevat de cruise vanaf het begin.

Heeft de bus een audiogids?

Ja, bij beide hop-on hop-off tickets. Het ticket voor één tot drie dagen vermeldt een versie voor volwassenen en een voor kinderen.

Welke bustour in Parijs heeft de meeste reviews?

Het hop-on hop-off ticket voor één tot drie dagen: 17.916 reviews met een 4,4. Het 24- of 48-uur ticket volgt met 16.230, ook een 4,4.

Is de avondbustour met de Moulin Rouge-show een goede deal?

Hij kost €174 voor vier uur, inclusief het showticket en een glas champagne. De beoordeling, een 4,0 op 1.623 reviews, is de laagste op deze site; het ticket voor alleen de show krijgt een 4,7 op 18.888 reviews, dus vergelijk de twee voordat u boekt.

Ga dieper

Meer gidsen over Parijs

Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower

★ 4.4 · 91,739 reviews · 1u

€18meest geboekt Controleer datums→