Paris Sightseeing Tour
Bekijk tours

Het eerlijke antwoord

Is een Parijs sightseeingtour de moeite waard? Voor €18 wel — met drie uitzonderingen

Is een Parijs sightseeingtour de moeite waard? Op basis van de cijfers zijn de goedkope opties dat zeker: de Seinecruise van een uur vanaf de Eiffel Tower kost €18 en is 91.739 keer beoordeeld met een 4,4, en de twee hop-on hop-off bustickets van €38 en €40 hebben 17.916 en 16.230 beoordelingen, ook met een 4,4. De best beoordeelde manieren om de bezienswaardigheden te zien zijn privé en kosten meer: een rit in een vintage Citroën voor €132 en een elektrische tuk-tuk voor €239, beide met een 4,9. De uitzonderingen staan hieronder, te beginnen met de enige vermelding met een 4,0.

De Eiffel Tower van onderaf gezien, met bomen op de voorgrond

Snel antwoord

Het korte antwoord. Ja voor de Seinecruise van €18 en de buspassen als u een of twee dagen heeft en de belangrijkste bezienswaardigheden wilt zien zonder ze te plannen. Ja voor de privé 2CV of tuk-tuk als u een 4,9-beoordeling wilt en €132 of meer te besteden heeft. Nee voor het bundelpakket van €174 met stadstour en show met een 4,0, en nee als u liever loopt, want de Montmartre-wandeling hier kost €20 en is beoordeeld met een 4,9.

De cijfers achter het antwoord

Meest beoordeelde tour
91.739 beoordelingenSeinecruise, 4,4, €18
Op een na meest beoordeeld
17.916 beoordelingenhop-on hop-off bus, 4,4
Derde meest beoordeeld
16.230 beoordelingenhop-on hop-off bus, 4,4
Best beoordeelde sightseeing
4,9rit in vintage 2CV, 744 beoordelingen
Ook 4,9
elektrische tuk-tuk259 beoordelingen, €239
Laagst beoordeeld op de site
4,0stadstour plus Moulin Rouge-show, 1.623 beoordelingen
Goedkoopste manier om de bezienswaardigheden te zien
€18een uur op de Seine
Goedkoopste begeleide wandeling
€20Montmartre, 4,9, 2.857 beoordelingen
Liever fietsen
€44drie uur, 4,7, 2.179 beoordelingen
Hop-on hop-off per boot
€24negen haltes, 4,4, 6.605 beoordelingen
Sightseeingtours hier
25bus, boot, fiets, auto, tuk-tuk, privé
Nachtbus
€29twee uur, 4,4, 5.085 beoordelingen

Wat de cijfers zeggen

De drie meest beoordeelde tours zitten allemaal op 4,4

Goedkoop en gedeeld: 4,4. Privé: 4,9. Het pakket: 4,0.

De drie sightseeing-aanbiedingen die mensen het meest boeken zijn de €18 Seine-cruise en de twee hop-on hop-off bustickets, en alle drie krijgen ze een 4,4. Dat is een consistent cijfer over 125.885 beoordelingen: wie de goedkope, gedeelde versie van een sightseeingtour in Parijs boekt, krijgt wat de aanbieding belooft en geeft net boven de vier sterren.

De beoordelingen stijgen naarmate de groep kleiner wordt. De privérit in een vintage Citroën is 4,9 over 744 beoordelingen voor €132; de privé elektrische tuk-tuk is 4,9 over 259 voor €239; de fietstour langs de hoogtepunten van de stad met een lokale gids is 4,7 over 2.179 voor €44. Het patroon is prijs voor beoordeling, en dat geldt voor de gedeelde en privétours in de tabel hieronder.

Eén aanbieding doorbreekt dat patroon naar beneden. De avondtour door de stad in combinatie met de Moulin Rouge-show kost €174 en krijgt een 4,0 over 1.623 beoordelingen, de laagste op deze site. De twee onderdelen, de €29 nachtbus en het €145 showticket, krijgen apart gekocht een 4,4 en 4,7.

De moeite waard, als…

Wanneer een sightseeingtour in Parijs het geld waard is

Elk geval is gekoppeld aan een aanbieding en de bijbehorende cijfers.

  • Je hebt een of twee dagen en geen plan

    De hop-on hop-off bus voor €38 voor één tot drie dagen of €40 voor 24 of 48 uur verbindt de Eiffel Tower, het Louvre, Notre Dame en de Arc de Triomphe met elkaar; het ticket voor één tot drie dagen voegt een audiogids voor volwassenen en kinderen toe. Beide krijgen een 4,4 van meer dan 16.000 mensen.

  • Je wilt een uur de rivier op voor €18

    De Seine-cruise vanaf de Eiffel Tower, met audiocommentaar of een webapp voor de bezienswaardigheden. De meest beoordeelde aanbieding in Parijs op deze site, 91.739 keer met een 4,4, en met gratis annuleren.

  • Je wilt de hoogste beoordeling en kunt ervoor betalen

    De privérit in een vintage Citroën voor €132 voor één tot drie uur, 4,9 over 744 beoordelingen, of de privé elektrische tuk-tuk met fotostops voor €239, 4,9 over 259.

  • Je trapt liever dan dat je zit

    De fietstour van drie uur langs de hoogtepunten van de stad voor €44 krijgt een 4,7 van 2.179 mensen en gaat met een lokale gids langs Notre Dame en de belangrijkste boulevards.

  • Je wilt de boot als vervoer gebruiken

    De hop-on hop-off Seine-pas voor €24 heeft negen haltes en is 24 of 48 uur geldig, beoordeeld met een 4,4 over 6.605 beoordelingen.

Niet de moeite, als…

Wanneer u de sightseeingtour beter overslaat en iets anders boekt

Drie gevallen, elk met de betere optie genoemd.

  • U stond op het punt het bundelpakket met stadstour en show te kopen

    Voor €174 krijgt het een beoordeling van 4,0 uit 1.623 reviews. De nachtbus voor €29 en het losse Moulin Rouge-ticket voor €145 zijn dezelfde avond, met 4,4 en 4,7.

  • U houdt van wandelen en heeft de tijd

    De kleinschalige wandeling door Montmartre kost €20 en is beoordeeld met 4,9 uit 2.857 reviews; de wandeling door het Latin Quarter kost €40 met 4,9. Beide scoren hoger dan de bus en de cruise, en de wandeling door Montmartre is goedkoper dan beide bussen.

  • U geeft meer om één gebouw dan om de skyline

    Toegang tot het dak van de Arc de Triomphe kost €17 (4,6, 38.283 reviews) en gereserveerde toegang tot de Eiffel Tower kost €51 (4,7, 7.707). Een begeleide Louvre-tour kost €64. De busaanbiedingen beschrijven stops bij de bezienswaardigheden, niet de toegang ertoe.

Direct boeken

De zes tours waarop dit antwoord is gebaseerd

De drie meest beoordeelde sightseeingtours, de fietstour en de twee best beoordeelde privé-opties. Actuele prijzen en beoordelingen.

Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower
Onze topkeuze91.739 reviews
60 min

Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower

★ 4.4 · 91.739 reviews

  • 1u, vertrek vanaf Eiffeltoren
  • Wateractiviteit
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
€18€18.35 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise
Bestseller17.916 reviews
1 - 3 dagen

Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise

★ 4.4 · 17.916 reviews

  • 1-3 dagen, 1-, 2- of 3-dagenticket
  • Hop-on hop-off
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise
16.230 reviews16.230 reviews
1 - 2 dagen

Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise

★ 4.4 · 16.230 reviews

  • 1-2 dagen, 24- of 48-urenticket
  • Hop-on hop-off
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
Paris: City Highlights Bike Tour
2.179 reviews2.179 reviews
3 u

Paris: City Highlights Bike Tour

★ 4.7 · 2.179 reviews

  • 3u, hoofdbezienswaardigheden per fiets
  • Rondleiding met gids
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Gratis annuleren
€44€14.68 / uur
Beschikbaarheid bekijken→
Paris: Discover Paris 2CV
Beoordeeld met 4,9744 reviews
1 - 3 u

Paris: Discover Paris 2CV

★ 4.9 · 744 reviews

  • 1-3 uur, privérit in klassieke Citroën
  • Privégroep
  • Privétour
  • Gratis annuleren
Paris: Private Electric TukTuk Highlights Tour
Beoordeeld met 4,9259 reviews
2 - 8 u

Paris: Private Electric TukTuk Highlights Tour

★ 4.9 · 259 reviews

  • 2-8u, privé elektrische tuk-tuk met chauffeur
  • Mobiele voucher geaccepteerd
  • Directe bevestiging
  • Gratis annuleren

Elke reis, actueel tarief

De sightseeingtours, geprijsd per uur

Negen sightseeingtours van €18 tot €239. De kosten per uur blijven leeg wanneer de tour een dagpas of een reeks uren verkoopt.

TourDuurPrijsWat je krijgtKosten per uurBeoordeling
Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower60 min€18Vertrekt vanaf de Eiffel Tower€18.354.4 · 91,739
Paris: Hop-On Hop-Off Seine Cruise Pass with 9 Stops1 - 2 dag€24Negen stops langs de Seine—4.4 · 6,605
Paris: Big Bus Panoramic Night Tour by Open-Top Bus2 u€29Open-topbus na zonsondergang€14.684.4 · 5,085
Paris: Tootbus Hop-on Hop-off Tour with Optional Cruise1 - 3 dag€38Ticket voor één, twee of drie dagen—4.4 · 17,916
Big Bus Hop-On Hop-Off Tour with Optional River Cruise1 - 2 dag€40Ticket voor 24 of 48 uur—4.4 · 16,230
Paris: City Highlights Bike Tour3 u€44Belangrijkste bezienswaardigheden per fiets€14.684.7 · 2,179
Paris: Discover Paris 2CV1 - 3 u€132Privérit in een vintage Citroën—4.9 · 744
Paris: Private Electric TukTuk Highlights Tour2 - 8 u€239Privé elektrische tuk-tuk met chauffeur—4.9 · 259
Paris: Evening Sightseeing Tour and Moulin Rouge Show4 u€174Stadstour plus Moulin Rouge-show€43.584.0 · 1,623

Voor hoeveel

Wat een de moeite waard zijnde sightseeingtour door Parijs kost

Onder €44 heb je het hele gedeelde segment: de Seine-cruise voor €18, de hop-on hop-off boot voor €24, de nachtbus voor €29, de twee dagbustickets voor €38 en €40, en de fietstour voor €44. De beoordelingen lopen van 4,4 tot 4,7. Voor een eerste bezoek is een van deze de verstandige keuze.

Tussen €132 en €239 zijn de tours privé en beoordeeld met 4,9. Je betaalt voor de auto of de tuk-tuk en de chauffeur voor jullie alleen, met bij beide Gratis annuleren vermeld.

Daarboven varen de privéboten op de Seine voor €408 tot €502 en een privé-dag met een persoonlijke gids kost €747. Ze zijn beoordeeld met 5,0 op 403, 146 en 38 reviews, een kleinere basis dan de 4,4 waarop de Seine-cruise rust. De prijzenpagina zet alle zes banden uiteen.

Wil je alle prijzen op één plek? Alle 74 tours in zes banden, goedkoopste eerst.

Prijzen van Parijse tours per band→

Veelgestelde vragen

Is het de moeite waard, beantwoord

Is een sightseeingtour door Parijs de moeite waard?

Voor de Seine-cruise van €18 en de hop-on hop-off bussen van €38 en €40: ja, op de cijfers af: 91.739, 17.916 en 16.230 reviews, allemaal 4,4. De privé 2CV en tuk-tuk zijn beoordeeld met 4,9 vanaf €132. De enige die je moet vermijden is de bundel stadstour plus show van €174 met 4,0.

Welke sightseeingtour door Parijs heeft de beste reviews?

Op beoordeling onder de sightseeingtours: de privérit in een vintage Citroën met 4,9 over 744 reviews en de privé elektrische tuk-tuk met 4,9 over 259. Op aantal reviews: de Seine-cruise met 91.739 op 4,4.

Is de hop-on hop-off bus de moeite waard in Parijs?

De twee tickets kosten €38 voor één tot drie dagen en €40 voor 24 of 48 uur, beoordeeld met 4,4 door 17.916 en 16.230 mensen. Beide stoppen bij de belangrijkste bezienswaardigheden en vermelden Gratis annuleren; het ticket voor één tot drie dagen komt met een audiotour.

Is de Seine-cruise de moeite waard?

Voor €18 voor een uur vanaf de Eiffel Tower met audiocommentaar is het de meest beoordeelde vermelding hier, 91.739 keer op 4,4, en er staat Gratis annuleren bij.

Is een privé-sightseeingtour door Parijs de meerprijs waard?

De privérit in een vintage Citroën voor €132 en de privé elektrische tuk-tuk voor €239 zijn de twee best beoordeelde manieren om de bezienswaardigheden hier te zien, beide 4,9. Dat is een half punt boven de gedeelde bus en boot.

Welke sightseeingtour kan ik beter vermijden?

De avondstadstour gebundeld met de Moulin Rouge-show, €174, beoordeeld met 4,0 over 1.623 reviews. De nachtbus van €29 en het showticket van €145 dekken dezelfde avond met 4,4 en 4,7.

Is een wandeltour beter dan een sightseeingtour?

Hoger beoordeeld en goedkoper, als je de benen hebt: de wandeling door Montmartre kost €20 met 4,9 over 2.857 reviews. De bus en de cruise dekken meer grond in minder tijd.

Ga dieper

Meer gidsen over Parijs

Paris: Seine Cruise departing from the Eiffel Tower

★ 4.4 · 91,739 reviews · 1u

€18meest geboekt Controleer datums→